שילוב של 2 טכנולוגיות מובילות – לייזר וגלי רדיו המאפשר להשיג תוצאות מדהימות ללא ניתוח וללא זמן החלמה
רווח מקסימלי לקליניקה! תוכלו להציע לכלל המטופלים את כמות הטיפולים הנדרשת מבלי לחשוש מהוצאות נוספות
אחוז גבוה של לקוחות מרוצים! בסקר שנערך עלה כי 75% מהלקוחות היו מאוד מרוצים מהתוצאה
יעילות קלינית מוכחת! במחקר שנעשה בקרב 30 מטופלים עם ידית הלייזר, נמצא שלמרביתם הייתה הפחתה מובהקת בעובי שכבת השומן שנמדדה ע"י אולטראסאונד

ידיות דיודת הלייזר

 • כל אחת מארבע ידיות דיודת הלייזר מאובזרת במספר חיישנים חכמים לפיזור אחיד של אנרגיה, להבטחת מגע תמידי בין הידית לעור לבטיחות, לקירור ומניעת כוויות.
 • בזכות מנגנון הקירור אנרגיית הלייזר החמה חודרת ביעילות להיפודרמיס תוך שמירה על תקינות האפידרמיס והורסת את תאי השומן שבמשך הזמן משתחררים דרך תאי הלימפה.
 • ארבע ידיות דיודת הלייזר ארגונומיות לחלוטין וניתן להפעיל אותן בנפרד זו מזו ולמקם אותן בתצורות שונות על גבי המטופל בהתאם לצרכים המשתנים.

ידית 4D BODY

 • הידית מבוססת על טכנולוגיית (MP)2 – שילוב בין תדר רדיו רב קוטבי ושדות אלקטרו מגנטיים לטכנולוגיית וריפולס™. היא משפעלת את תנועת מחזור הדם ומעצימה את פירוק השומן והצלוליט, הצרת ההיקפים, הידוק העור ושיפור נראות קימורי הגוף.
 • לידית, שתי אלקטרודות המעוצבות בצורת כתר: חלק חיצוני השולט בטמפרטורה ושומר על נינוחות המטופלים והמטופלות, וחלק פנימי שמשלב בין ואקום לחימום, מעביר את האנרגיה הממוקדת אל התא, מאיץ את זרימת הדם ומשפר את הניקוז הלימפטי להמסה טבעית של השומן ממערכות הגוף.

הרבה מעבר לצמצום היקפים

המכשיר Venus Bliss מפחית את השומן, מהדק וממצק את העור, מטשטש את מראה הצלוליט ומדגיש את קימורי הגוף. יכולותיו המרשימות הן תוצר של שילוב בין ידית דיודת לייזר המפרקת וממיסה את השומן וידית (MP)2 המהדקת ומחטבת את העור

חווית WELL BEING ללקוח ולקליניקה

הטיפול במכשיר מעניק חוויה נעימה ובטוחה שאיננה פולשנית ומשפרת את איכות ונראות העור באזורים המטופלים. השימוש במכשיר איננו כרוך בעלויות נוספות לקליניקה – וכולל גם שדרוג חלקים, תמיכה טכנית, תכנית אחריות מורחבת, הכשרה קלינית ותמיכה שיווקית

  השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם

  תוצאות לפני הכל!

  מומחים ממליצים

  בעל/ת קליניקה? עוסק/ת באסתטיקה?

  כל מה שהלקוחות שלך רוצים זה להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר.VENUS BLISS ישדרג את חווית הלקוח בקליניקה עם פתרון יעיל ולא פולשני להדגשת קימורי הגוף, להפחתת השומן, להצרת היקפים ולטשטוש מראה הצלוליט

  מלווים אותך לאורך כל הדרך

  צוות VENUS ילווה אותך ככל שידרש. במסגרת השירות אנו נעניק לך הכשרה קלינית, תמיכה שיווקית, תמיכה טכנית, שדרוג חלקים ותכנית אחריות מורחבת.

  ונוס קונספט – מהמותגים המובילים בעולם בתחום האסתטיקה הרפואית.

  אנו מפתחים מוצרים פורצי דרך לתעשיית האסתטיקה, בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובאיכות
  ללא פשרות. מטרתנו היא לשנות את הדרך המסורתית שבה מתנהלות קליניקות בתחום ולהבטיח רווחיות מקסימלית ללקוחותינו.

  עם נוכחות גלובלית ביותר מ-60 מדינות ומאות אלפי לקוחות מרוצים, אנו יודעים כי הדרך החדשנית שלנו עובדת היטב.

   השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם